на головну   e-mail: vpu20@ukr.net
Головна
Про нас Спеціальності Послуги Фотогалерея Курси перепідготовки Контакти
   
 Інформація  Творчий портрет викладача


   Подання
    електронної
   заяви на вступ
   Участь у проектах
   50 років ВПУ №20
   Новини
   Спортивне життя
   Відкриті уроки
   Ліцензування і акредитація
   Семінари
   Методична служба училища
   Методичні розробки


   Фінансово-господарська
   діяльність
   На допомогу учневі
   Розклад занять
   Інформаційно-методичний
   часопис для учнів та
   педагогів профтехосвіти
   «Львівський професіонал»
   Тендери
   Партнери


Галайтата Світлана Петрівна Галайтата Світлана Петрівна
викладач математики ВПУ №20 м.ЛьвоваКатегорія: вища;
Cтаж: 42 роки;
Освіта:
Львівський Національний університет ім. Івана Франка, 1972 рік;
Спеціальність: математик, викладач математики.

Сертифікат про закінчення курсів:


1. Курси підвищення кваліфікації у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти (лютий, 2014 рік);

2. Курси оволодіння комп’ютерною грамотністю у Бюро комп’ютерних технологій м.Львів (2011 рік).


Творче кредо:


                                      «Від теорії до практики»


Методична тема:


«Створення, пошук і втілення сучасних інноваційних технологій інтенсифікації навчання математики у Вищому професійному училищі».

Публікації:


Створено методичний посібник для педагога – збірка вправ «Обчислення і застосування похідної»;

Методичний вісник Управління профтехосвіти Львівської області. 2/2006. Галайтата С.П., Павлова Г.В. «Деякі аспекти розвитку і вдосконалення уваги в процесі викладання математики у професійно-технічному навчальному закладі»;

Науково-методичний журнал «Математика в школах України» (видавнича група «Основа») №29, жовтень 2010 року. «Пролонгація оцінювання учнів в умовах 12-бальної системи».
     Цій же тематиці присвячено цілий ряд відеоробіт учасників творчої групи, розміщених на YOUTUBE:

                    

та інші.


Науково-методичний журнал «Математика в школах України» (видавнича група «Основа»). №13-14, травень 2014 року. «Пошуковий сервіс Google та інформатизація викладання математики».

Методичний вісник Управління профтехосвіти Львівської області. 2/2011. Стаття-есе «Потяг у вічність», присвячена творчому і життєвому шляху професора Миколи Андрійовича Чайковського, а також текст виступу учнів ВПУ №20 м.Львова Сейка Тараса та Сейка Богдана на тему «Міграційні процеси в Україні та розвиток суспільства» (науковий консультант Качмар Н.Р.) під час конференції 2010 року пам’яті професора Миколи Чайковського, проведеній при активній організації та особистій участі Галайтата С.П.

Альманах «Рідна школа» (2011 рік, число 6) «Внесок Миколи Чайковського у розвиток української математичної термінології»


Позакласна робота:


Гурток «Цікава математика» для учнів ВПУ №20 м.Львова.
     Результатом і підсумком роботи гуртка у 2011 році стала відеоробота «Гіппократові серпки», підготовлена до конференції у Бережанах, присвяченій сім’ї Чайковських. Галайтата С. П. у 2011 році взяла участь у Всеукраїнських читаннях в м.Бережани Тернопільської області, присвячених пам’яті видатного українського математика-методиста, одного із авторів української математичної термінології, Чайковського Миколи Андрійовича. У доповіді, зробленій на цих читаннях, було представлено цілий ряд робіт учасників гуртка, зроблених під керівництвом Галайтата С.П. (Фотографія зроблена особисто Галайтата С.П. в Музеї Книги в Бережанах).


Творча група ВПУ-20 м. Львова під керівництвом Галайтата С.П. за участь у щорічному міжнародному фестивалі «Дитятко» у 2013 році нагороджена грамотою фестиваля. На фестивальний конкурс у номінації «Кращий дитячий фільм» було представлено підбірку навчальних відео роликів, створених учнями ВПУ-20 за методичними розробками і сценаріями Галайтата С.П. та за сприяння інших педагогів ВПУ-20. Загальна робота гуртківців, об’єднана назвою «Анімація в стереометрії», пройшла у другий тур конкурсу і була нагороджена грамотою фестивалю.

      Прикладами таких відео робіт можуть слугувати відеоролики http://youtu.be/Zfbd-s9AzJc та http://youtu.be/F75soKct1e8.

                    


Регулярно виступає на училищних лінійках згідно з програмами тижнів математики. Так, наприклад, виступ на лінійці у березні 2011 року, був присвячений геніальному українському математику Георгію Феодосійовичу Вороному та приурочений до міжнародного свята математиків – Дня числа Пі (фотоматеріали та аудіоматеріали, вміщені на YOUTUBE за адресою http://youtu.be/xPZLdiyv1uo, - додаються).Систематично працює над втіленням інноваційних методів у методику викладання математики: створено особисту сторінку на пошуковому сервісі Google з метою інтенсифікації викладання математики, втілення елементів дистанційного навчання у навчальний процес, забезпечення постійного доступу учням і батькам до необхідної навчальної інформації.

Створено і представлено для загального використання на YOUTUBe (канал maskerado2012@gmail.com) як особисто Галайтата С. П., так і спільно з учнями, підбірку навчальних відео роликів. Про необхідність такого виду методичної роботи свідчить велика кількість переглядів: http://youtu.be/PTFFt8qBDJE; http://youtu.be/bnB5zScW-kQ; http://youtu.be/Zfbd-s9AzJc; http://youtu.be/sR6zKBSna6w. та інші.

                                         


Активно проводить пошукову роботу творчого і життєвого шляху Миколи Андрійовича Чайковського (фотографія, зроблена під час загальноукраїнського заходу, присвяченого пам’яті професора Миколи Чайковського). У 2010 році Галайтата С. П. було організовано і проведено на базі ВПУ-20 м. Львова, наступний загальноукраїнський захід, присвячений пам’яті професора Миколи Чайковського та його родині. http://youtu.be/3BWPtRiSR-k При допомозі одеських краєзнавців (Биханова Тамара Павлівна і Нетребський В.П.) у 2010 році розшукано будинок в Одесі, де проживала сім’я Чайковських до арешта професора Чайковського). На даний час провадиться активна робота по встановленню меморіального знаку на цьому будинку.
Досягнення:


Володіє двома міжнародними сертифікатами про реєстрацію авторських прав на свою інтелектуальну власність (2007р. і 2011р.):
  • Сертифікат №112/CCR 080507;

  • Сертифікат №112/ CCR 120 711.


  vpu.lviv.ua. Всі права захищено!