на головну   e-mail: vpu20@ukr.net
Головна
Про нас Спеціальності Послуги Фотогалерея Курси перепідготовки Вакансії Меморіал пам'яті полеглим Контакти
   
 Інформація  Семінари


   Подання
    електронної
   заяви на вступ
   Звіт директора
   ВПУ №20 м.Львова
   Участь у проектах
   Новини
   Спортивне життя


   Установчі документи,
   ліцензування і акредитація
   Методична служба училища
   Центр кар'єри


   Соціально-психологічний
   супровід


   Фінансово-господарська
   діяльність
   На допомогу учневі
   Розклад занять


   Учням про безпеку
   життєдіяльності
   Гуртожиток
   Тендери
   Партнери15 березня 2017 року у ВПУ №20 відбувся обласний семінар викладачів і майстрів виробничого навчання професій обслуговування, ремонту машин та механізмів на тему: «Проведення нестандартних уроків та оцінювання їх при вивченні сучасних методів діагностики автомобілів, застосовуючи базу даних Autodata».
       Учасники семінару ознайомилися з матеріально-технічною базою ВПУ №20 м.Львова для підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту автомобілів» та молодших спеціалістів зі спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».
       На семінарі виступили:
        - Перепічка В.І. - викладач професійно-технічної підготовки ВПУ №20 м.Львова з доповіддю «Нестандартні уроки. Оцінювання учнів з предметів професійно-технічної підготовки».
        - Копельчак М.П. - директор Львівського Навчально-наукового центру професійної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник з доповіддю «Організаційно-методичні умови забезпечення якості підготовки робітників за професією «Слюсар з ремонту автомобілів».
       Практичне проведення діагностичних робіт на реальному автомобілі з використанням програми Autodata відбулось за участі інженера кафедри «Комп'ютеризовані системи автоматики» НУ «Львівська політехніка» Артима В.В. та майстрів виробничого навчання ВПУ №20 Перепічки Ю.В., Медвідя М.Г.
        Підсумки семінару підвів Хміль Л.І. - методист НМЦ ПТО у Львівській області.

» назад «


26 жовтня 2016 року У межах нашого навчального закладу відбулося засідання обласної методичної секції викладачів математики професійно-технічних навчальних закладів Львівщини на тему: «Вдосконалення форм і методів навчання та виховання учнів на уроках математики».
    У засіданні секції взяли участь 40 викладачів професійно-технічних навчальних закладів, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Блендей Уляна, заступник директора Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Миляник Андрій та адміністрація навчального закладу.
   Викладачі поділилися досвідом роботи з таких тем: «Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з теми «Диференціальне числення функції однієї змінної» Іваночко Руслана Остапівна та «Новітні інноваційні технології при викладанні математики» Галайтата Світлана Петрівна.

» назад «


25 лютого 2015 року у Вищому професійному училищі № 20 м.Львова відбувся семінар викладачів та майстрів виробничого навчання електротехнічних професій на тему: «Формування позитивної мотивації діяльності учнів в процесі професійної підготовки». Розпочала роботу семінару Пікарось О.Ф. (завідувач лабораторією Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області). Директор училища Кубай В.М. представив навчальний заклад. Згідно програми семінару провела відкритий урок Ковальська О.К. (викладач електротехнічних дисциплін, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист ВПУ № 20 м.Львова) на тему: «Постійний струм». Викладачем були використані найрізноманітніші прийоми та методи традиційного та інтерактивного навчання. Учні групи СЕ–41 продемонстрували високий рівень теоретичних знань. Урок отримав схвальні відгуки учнів та учасників семінару. Поділилася практичним досвідом щодо практичних прийомів і методів стимулювання позитивної мотивації навчальної діяльності учнів на уроках виробничого навчання Хмара К.П. (майстер виробничого навчання II категорії ВПУ № 20 м.Львова ).

» назад «


11 лютого 2015 року у Вищому професійному училищі № 20 м.Львова відбувся семінар викладачів та майстрів виробничого навчання електрогазозварювальних та металообробних професій на тему: «Методика впровадження проекту державного стандарту професійно-технічної освіти на компетентісній основі з професії «Електрогазозварник». З вступним словом до присутніх звернувся директор училища Кубай Володимир Михайлович. Завідувач лабораторією професійної підготовки Навчально-методичного центр професійно-технічної освіти у Львівській області О.Ф.Пікарось виступила з доповіддю «Професійна підготовка зварників на основі компетентнісного підходу». Про роботу над розробкою та апробацією проекту державного стандарту, заснованого на компетенціях для підготовки кваліфікованих робітників з професії 7212 «Електрогазозварник» розповіли Пастух Г.М., викладач професійно-теоретичної підготовки та Яцків В.П., майстер виробничого навчання ВПУ № 20 м. Львова. Учасники семінару із зацікавленістю послухали доповідь колишнього члена атестаційної комісії зварників, а тепер викладача професійно-теоретичної підготовки цього навчального закладу Дудина Б.Д. про особливості атестації зварників в умовах виробництва. По закінченню виступів викладачі та майстри виробничого навчання обмінялися думками та поділилися своїм досвідом.

» назад «


13 лютого 2013 року на базі ВПУ № 20 м. Львова відбувся обласний семінар викладачів предметів «Інформатика» та «Інформаційні технології», викладачів та майстрів виробничого навчання комп’ютерного профілю ПТНЗ м. Львова та Львівської області на тему «Використання сучасних педагогічних, інформаційних та комп’ютерних технологій у навчальному процесі при підготовці фахівців у системі професійно-технічної освіти Львівської області».
З доповідями виступили і взяли участь в обговоренні багато учасників. Серед них і наші працівники. Доповідь на тему «Особливості використання інформаційних технологій при проведенні уроків з предмету «Технології комп’ютерної обробки інформації» та уроків виробничого навчання з професії «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника» виголосили викладач Волощук Н.Б. і молоді педагоги, майстри виробничого навчання Білаш І.О. та Боднар У.Я. Їхній виступ викликав зацікавлення зі сторони присутніх.

» назад «


14 грудня 2011р. на базі ВПУ № 20 м. Львова відбувся обласний семінар викладачів історії та суспільних дисциплін на тему: «Сучасний урок історії: основні вимоги щодо організації навчального процесу».
З доповідями виступили:
 • Василина С.І. – методист НМЦ ПТО у Львівській області,
 • Фаринюк Н.М. – викладач історії ВПУ №20 м.Львова,
 • Братина О.М. - викладач історії ЛПЛХТ,
 • Панчишин В.Є. - викладач історії МВПУАТБ.
Учасники семінару ознайомилися з відеоматеріалами конкурсу «Кращий класний керівник 2011р.", а також жваво обговорили наболілі проблеми. На думку присутніх семінар пройшов на високому методичному рівні

24 лютого 2010р. відбувся обласний семінар викладачів металообробних та електрозварювальних професій.
Тема: З практики використання комп’ютерної техніки при підготовці кваліфікованих робітників для машинобудівної галузі.
План роботи:
 1. Вступне слово.
  Кубай В.М., директор ВПУ№20 м. Львова.
 2. Урок на тему: "Кодування режимів оброблення".
  Гринчишин І.В., спеціаліст І категорії, викладач професійно-теоретичної підготовки ВПУ№20 м. Львова.
 3. Використання програмних педагогічних засобів при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Електрогазозварник».
  Пастух Г.М, спеціаліст І категорії, викладач професійно-теоретичної підготовки ВПУ№20 м. Львова.
 4. Підготовка та проведення Державної кваліфікаційної атестації.
  Солтис О.В, спеціаліст вищої категорії, викладач професійно-теоретичної підготовки ВПУ№34 м. Стрия.
 5. Підготовка методичних рекомендацій щодо проведення І та II етапів (Всеукраїнського конкурсу фазової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрозварник».
  Пікарось О.Ф., завідувач лабораторією НМЦ ПТО у Львівській області, к.т.н.
  Керівник обласного семінару – завідувач лабораторією професійної підготовці навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Пікарось О.Ф.

» назад «

18 лютого 2010р. відбувся обласний семінар викладачів фізики професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.
Тема: Результати апробації електронних засобів навчання та підготовка учнів ПТНЗ до зовнішнього незалежного тестування з фізики у 2010 році.
План роботи:
 1. Вступне слово.
  Доповідач - Кубай Володимир Михайлович, директор ВПУ№20 м. Львова.
 2. Підготовка учнів професійно-технічних навчальних закладів до зовнішнього незалежного тестування з фізики.
  Доповідач - Ріпей Ярина Володимирівна, методист методичного відділу Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
 3. Результати апробації електронних засобів навчання з фізики та астрономії.
  Доповідач - Дончура Ігор Миколайович, викладач фізики ВПУ№20 м. Львова.
 4. Використання комп'ютерних технологій на уроках фізики та астрономії.
  (З досвіду роботи)
  Доповідач - Нев'ядомська Ганна Йосипівна, викладач фізики Львівського ВПУ ресторанного сервісу та туризму.
 5. Методичні рекомендації щодо вивчення фізики у 2009-2010 навчальному році.
  Доповідач – Руханська Ірина Романівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
 6. Обговорення. Різне.
  Керівник обласного семінару – методист НМЦ ПТО у Львівській області Руханська І.Р.

» назад «

2 грудня 2009р. відбувся обласний семінар викладачів економіки та географії.
Тема: Педагогічний пошук ефективних шляхів самореалізації особистості викладача та учнів.
План роботи:
 1. Вступне слово.
  методист НМЦ ПТО у Львівській обл. Сердюк Галина Єфремівна.
 2. Привітання учасників семінару.
  директор ВПУЖ20 Кубай Володимир Михайлович.
 3. Методика використання інноваційних технологій на уроках економіки та географії.
  доп. Качмар Наталя Романівна, викладач економіки та географії ВПУ№20 м. Львова.
 4. Формування в учнів загальнолюдських цінностей на уроках економіки.
  доп. Яцишин Микола Іванович, викладач економіки Дрогобицького НЦ№40.
 5. Сучасні технології навчання економічної і соціальної географії світу. Використання елементів дискусії при вивченні теми "Міжнародні організації. Україна - НАТО "За і проти"".
  доп. Литвинський Володимир Іванович, викладач географії ПТУ№82 м.Судова Вишня.
 6. Використання нетрадиційних форм і методів при викладанні економіки.
  доп. Сокіл Любов Степанівна, викладач економіки Львівського ПХЛ.
 7. Обмін досвідом з теми семінару.
  викладачі географії та економіки ПТНЗ області. 8. Підведення підсумків семінару: доп. Сердюк Галина Єфремівна, методист НМЦ ПТО у Львівській області.
  Керівник обласного семінару – методист вищої категорії НМЦ ПТО у Львівській області Сердюк Г.Є.

» назад «

28 жовтня 2009р. відбувся обласний семінар викладачів електротехніки.
Тема: Шляхи підвищення рівня підготовки учнів професійно-технічних навчальних закладів за результатами обласної олімпіади з предмету «електротехніка».
План роботи:
 1. Шляхи підвищення рівня підготовки випускників (за результатами Обласної олімпіади серед учнів професійно-технічних, навчальних закладів з предмету "Електротехніка".
  Пікарось О.Ф., завідувач лабораторією професійної підготовці навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
 2. Методика проведення контролю якості знань учнів електро-, радіотехнічних, професій з професійно-теоретичної підготовки.
  Ковальська О.К., викладач-методист, спеціаліст вищої категорії ВПУ№20 м. Львова.
 3. З досвіду проведення ступеневої підготовки фахівців електротехнічного напрямку Хмара К.П., майстер виробничого навчання ВПУ№20 м. Львова.
  Керівник обласного семінару – завідувач лабораторією професійної підготовці навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Пікарось О.Ф.

» назад «

21 жовтня 2008р. відбувся обласний семінар викладачів математики професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.
Тема: Методика підготовки учнів професійно-технічних навчальних закладів до зовнішнього незалежного тестування з математики у 2009 році.
План роботи:
  Методика підготовки учнів ПТНЗ до зовнішнього незалежного тестування з математики.

 1. Роз'яснення до наказу Міністерства освіти і науки України за № 804 щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2009 році.
  Доповідач Тимоць Мирослава Володимирівна,методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
 2. Психологічна концепція підготовки учнів ПТНЗ до зовнішнього незалежного тестування.
  Доповідач Павлова Галина Володимирівна, викладач кафедри «Психології розвитку людини» Університету «Львівський Ставропігіон».
 3. Типові помилки учнів, що зустрічаються у відкритих завданнях зовнішнього незалежного тестування з математики. (З досвіду роботи екзаменатора зовнішнього незалежного оцінювання).
  Доповідач Іваночко Руслана Остапівна, викладач математики ВПУ № 20 м. Львова.
 4. Різне.
  1. Підготовка учнів професійно-технічних навчальних закладів до олімпіади з математики.
   Доповідач Тимоць Мирослава Володимирівна, методист Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області.
  2. Типові помилки учнів, що зустрічаються в олімпіадних завданнях попередніх років.
   (З досвіду роботи члена журі обласного етапу олімпіади з математики).
   Доповідач Ткачук Ольга Степанівна, викладач математики Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва м. Львова.
   Керівник обласного семінару – методист НМЦ ПТО у Львівській області Тимоць М.В.

» назад «

  vpu.lviv.ua. Всі права захищено!