на головну   e-mail: vpu20@ukr.net
Головна
Про нас Спеціальності Послуги Фотогалерея Курси перепідготовки Контакти
   
 Інформація  Відкриті уроки


   Подання
    електронної
   заяви на вступ
   Участь у проектах
   50 років ВПУ №20
   Новини
   Спортивне життя
   Відкриті уроки
   Ліцензування і акредитація
   Семінари
   Методична служба училища
   Методичні розробки


   Фінансово-господарська
   діяльність
   На допомогу учневі
   Розклад занять
   Інформаційно-методичний
   часопис для учнів та
   педагогів профтехосвіти
   «Львівський професіонал»
   Тендери
   Партнери

   05 лютого 2021 року викладач ВПУ №20 м.Львова Пастух Г.М. провела відкритий урок на тему: «Особливості металургійних процесів при зварюванні», на якому обговорювали з учнями групи ЗВ-5 суть електрошлакового зварювання.

   14 березня 2018 року у Вищому професійному училищі №20 викладач інформатики Бідак Ігор Осипович провів відкритий урок обласного рівня з інформатики на тему: «Робота з зображеннями у текстових документах. Побудова блок-схем» у групі за професією 7231, 7241 «Слюсар з ремонту автомобілів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Урок був проведений у традиційній формі з використанням мультимедійних засобів та допоміжного програмного забезпечення. Тип уроку: комбінований, практичне застосування знань, умінь і навичок. Виконання короткого практичного завдання згідно зразка у роздатковому матеріалі. Аналіз та оцінювання практичних робіт учнів.
   23 лютого 2017 року у Вищому професійному училищі №20 викладач інформатики та керівник гуртка «Комп’ютерний дизайн» – Бідак Ігор Осипович провів відкрите заняття на тему: «Виконання тонової корекції зображень у програмі Photoshop». Заняття гуртка відвідав методист Львівського державного Будинку техніки – Філь Ігор Михайлович, майстри в.н. ВПУ№20 – Москвяк І.О. та Гурій Ю.І.

   16 листопада 2016 року відбувся відкритий урок з предмета «Людина і світ» викладача Борух М.А. на тему «Засоби масової інформації: види та функції» у групі ОС-31. Попри інтенсивність навчального процесу, атмосфера уроку не виглядала напруженою, а мала вигляд дружнього спілкування. Викладач вдало поєднала традиційні методи проведення уроків (лекція, бесіда) з інтерактивними, наприклад, робота у групах. Марті Анатоліївні вдалося створити атмосферу цікавого обговорення, де кожен мав можливість висловитись.

   28 лютого 2012 року у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбулася нарада за участю директорів навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти, на базі яких проводиться дослідно-експериментальна робота всеукраїнського рівня. На нараду, що проходила під головуванням заступника Міністра Б. Жебровського, були запрошені також директори навчально(науково)-методичних центрів(кабінетів) професійно-технічної освіти у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. З доповіддю про результати роботи експериментального майданчика, який працює на базі ВПУ № 20 м. Львова виступив директор училища Кубай В.М.

   27 квітня 2012 року у м. Бережани відбулась конференція, присвячена пам’яті письменника, громадського діяча Андрія Чайковського та професора математики Львівського Державного університету ім. Івана Франка, Миколи Чайковського. З доповіддю «Методична спадщина Миколи Андрійовича Чайковського» виступила викладач математики ВПУ № 20 м. Львова Галайтата Світлана Петрівна. Вона зупинилася на питаннях втілення методичної спадщини М.А.Чайковського при вивченні математики у Вищому професійному училищі № 20 м. Львова.

   17 листопада 2011 року відбувся відкритий урок з предмету «Основи філософії» викладача Борух М.А. на тему «Сім’я та її роль у суспільстві». Викладач провела урок використовуючи різноманітні методи навчання: роботу в групах, випереджувальні завдання, електронні презентації, відео матеріали. Учні активно обговорювали питання поставлені викладачем

   16 листопада 2011 року відбувся відкритий урок з української літератури викладача Недзельської І.Я. на тему «Микола Куліш. Комедія «Мина Мазайло». Розвінчання національного нігілізму, духовної обмеженості на матеріалі українізації. Драматургічна майстерність автора. Актуальність п’єси в наш час». В обговоренні взяли участь методист НМЦ ПТО у Львівській обл. Тимоць М.В., заступник директора з НМР Дончура І.М., методист Фаринюк Н.М., викладачі та майстри виробничого навчання училища.

   12 жовтня 2011 року відбувся відкритий урок з англійської мови викладача Дмитришин Н.Я. на тему «My favorite dish». Урок проведено із застосуванням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, програмних освітніх ресурсів.

   31 березня 2011 року відбувся відкритий урок з англійської мови викладача Болозовської М.К. на тему «My flat». Урок пройшов на високому методичному рівні. Викладач використовуючи диференційований та індивідуальний підхід, активно залучала до обговорення усіх учнів.

   Проведено 24.02.2010р. відкритий урок з з предмету «Технологічні основи та програмування обробки на верстатах ЧПК». Викладач – Гринчишин Ігор Васильович, урок на тему: Програмування токарної обробки на верстаті з пристроєм ЧПК «Елктротехніка НЦ-31»
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

   Проведено 06.03.2009р. відкритий урок з предмету «Інформатика». Викладач – Бідак Ігор Осипович, урок на тему: «Використання умовного оператора «Якщо» при розв’язуванні задач з допомогою програми Microsoft Excel»
Вище професійне училище №20 м.Львова

   Проведено 22.09.2008р. відкритий урок з предмету «Історія». Викладач – Грачова Лідія Кирилівна. Тема уроку: “Окупаційний німецький режим на території України. Голокост.” Використані методи: урок – практикум з елементами рольової гри “Прес – конференція”, метод “стрічка подій”, “мозаїка першоджерел”. Рольова гра «Прес–конференція», у якій беруть участь 3 групи: свідки, які пережили Голодомор, свідки Голокосту, журналісти. Кожна з цих груп була визначена учителем зазделегідь. Вони опрацювали додаткову літературу. Основне – висвітлити такі запитання: геноциди ХХ та їх негативний вплив на людство, радянська політика замовчування Голодомору і Голокосту, уроки та наслідки цих подій для сьогоднішнього покоління. Якщо час уроку дозволяє, то на початку “прес-конференції” представники - свідки мають коротке слово, якщо ні – відразу приступати до запитань.
Вище професійне училище №20 м.Львова

   Проведено 22.01.2008р. відкритий урок з предмету «Фізика». Викладач – Тис Любов Миколаївна. Тема уроку: “Електричний струм в різних середовищах”. Використані методи: робота в малих групах, проектний метод – учні готували комп'ютерні презентації і захищали свої проекти.
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

   Проведено 06.11.2007р. відкритий урок з предмету «Основи підприємницької діяльності». Викладач – Качмар Наталія Романівна. Тема уроку: “Джерела відмінностей у доходах в ринковій економіці. Багатство і бідність”. Використані методи: урок – пошук (ділова гра, дослідницький проект).

   Проведено 27.03.2007р. відкритий урок з предмету «Математика». Викладач – Галайтата Світлана Петрівна, урок на тему: “Степенева функція, її графік і властивості”.

   Проведено 08.11.2006р. відкритий урок з предмету «Українська література». Викладач – Недзельська Ірина Ярославівна. Тема уроку: Краса почуттів у збірці Івана Франка “Зів'яле листя”. Використані інтерактивні методи: робота в малих групах, урок – рольова гра (елементи уроку – суду)
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

   Проведено 25.10.2006р. відкритий урок з предмету «Математика». Викладач – Іваночко Руслана Остапівна. Тема: “Об'єми многогранників”. Використані методи: урок – гра (математичний КВК), проектний метод.
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

   Проведено 23.11.2005р. відкритий урок з предмету «Анлійська мова». Викладач – Болозовська Мар'яна Казимирівна, урок на тему: “Британська королівська родина”.

   Проведено 16.11.2005р. відкритий урок з предмету «Фізика». Викладач Кошельник Катерина Володимирівна. Тема уроку: “Електроємність. Конденсатори”. Використані методи: робота з програмним педагогічним засобом “Фізика 10 клас”.
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

   Проведено 22.03.2005р. відкритий урок з предмету «Електротехніка». Викладач – Ковальська Ольга Константинівна. Тема уроку: магнітна дія струму. Використані методи: проектний (виготовлення рухомих моделей).
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

   Проведено 27.02.2004р. відкритий урок з предмету «Географія». Викладач – Григорчук Мирослава Петрівна, урок на тему: “Українці в діаспорі”.

  vpu.lviv.ua. Всі права захищено!