на головну   e-mail: vpu20@ukr.net
Головна
Про нас Спеціальності Послуги Фотогалерея Курси перепідготовки Вакансії Меморіал пам'яті полеглим Контакти
   
 Інформація  Відкриті уроки


   Подання
    електронної
   заяви на вступ
   Звіт директора
   ВПУ №20 м.Львова
   Участь у проектах
   Новини
   Спортивне життя


   Установчі документи,
   ліцензування і акредитація
   Методична служба училища
   Центр кар'єри


   Соціально-психологічний
   супровід


   Фінансово-господарська
   діяльність
   На допомогу учневі
   Розклад занять


   Учням про безпеку
   життєдіяльності
   Гуртожиток
   Тендери
   Партнери

   21 лютого 2022 року викладач ВПУ №20 м.Львова Борух М.А. провела відкритий урок на тему: «Характерні риси екзистенційної філософії та її представники»

» назад «


   05 лютого 2021 року викладач ВПУ №20 м.Львова Пастух Г.М. провела відкритий урок на тему: «Особливості металургійних процесів при зварюванні», на якому обговорювали з учнями групи ЗВ-5 суть електрошлакового зварювання.

» назад «


   14 березня 2018 року у Вищому професійному училищі №20 викладач інформатики Бідак Ігор Осипович провів відкритий урок обласного рівня з інформатики на тему: «Робота з зображеннями у текстових документах. Побудова блок-схем» у групі за професією 7231, 7241 «Слюсар з ремонту автомобілів, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Урок був проведений у традиційній формі з використанням мультимедійних засобів та допоміжного програмного забезпечення. Тип уроку: комбінований, практичне застосування знань, умінь і навичок. Виконання короткого практичного завдання згідно зразка у роздатковому матеріалі. Аналіз та оцінювання практичних робіт учнів.

» назад «

   23 лютого 2017 року у Вищому професійному училищі №20 викладач інформатики та керівник гуртка «Комп’ютерний дизайн» – Бідак Ігор Осипович провів відкрите заняття на тему: «Виконання тонової корекції зображень у програмі Photoshop». Заняття гуртка відвідав методист Львівського державного Будинку техніки – Філь Ігор Михайлович, майстри в.н. ВПУ№20 – Москвяк І.О. та Гурій Ю.І.

» назад «

   16 листопада 2016 року відбувся відкритий урок з предмета «Людина і світ» викладача Борух М.А. на тему «Засоби масової інформації: види та функції» у групі ОС-31. Попри інтенсивність навчального процесу, атмосфера уроку не виглядала напруженою, а мала вигляд дружнього спілкування. Викладач вдало поєднала традиційні методи проведення уроків (лекція, бесіда) з інтерактивними, наприклад, робота у групах. Марті Анатоліївні вдалося створити атмосферу цікавого обговорення, де кожен мав можливість висловитись.

» назад «


   28 лютого 2012 року у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України відбулася нарада за участю директорів навчальних закладів та установ професійно-технічної освіти, на базі яких проводиться дослідно-експериментальна робота всеукраїнського рівня. На нараду, що проходила під головуванням заступника Міністра Б. Жебровського, були запрошені також директори навчально(науково)-методичних центрів(кабінетів) професійно-технічної освіти у Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі. З доповіддю про результати роботи експериментального майданчика, який працює на базі ВПУ № 20 м. Львова виступив директор училища Кубай В.М.

» назад «


   27 квітня 2012 року у м. Бережани відбулась конференція, присвячена пам’яті письменника, громадського діяча Андрія Чайковського та професора математики Львівського Державного університету ім. Івана Франка, Миколи Чайковського. З доповіддю «Методична спадщина Миколи Андрійовича Чайковського» виступила викладач математики ВПУ № 20 м. Львова Галайтата Світлана Петрівна. Вона зупинилася на питаннях втілення методичної спадщини М.А.Чайковського при вивченні математики у Вищому професійному училищі № 20 м. Львова.

» назад «


   17 листопада 2011 року відбувся відкритий урок з предмету «Основи філософії» викладача Борух М.А. на тему «Сім’я та її роль у суспільстві». Викладач провела урок використовуючи різноманітні методи навчання: роботу в групах, випереджувальні завдання, електронні презентації, відео матеріали. Учні активно обговорювали питання поставлені викладачем

» назад «


   16 листопада 2011 року відбувся відкритий урок з української літератури викладача Недзельської І.Я. на тему «Микола Куліш. Комедія «Мина Мазайло». Розвінчання національного нігілізму, духовної обмеженості на матеріалі українізації. Драматургічна майстерність автора. Актуальність п’єси в наш час». В обговоренні взяли участь методист НМЦ ПТО у Львівській обл. Тимоць М.В., заступник директора з НМР Дончура І.М., методист Фаринюк Н.М., викладачі та майстри виробничого навчання училища.

» назад «


   12 жовтня 2011 року відбувся відкритий урок з англійської мови викладача Дмитришин Н.Я. на тему «My favorite dish». Урок проведено із застосуванням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, програмних освітніх ресурсів.

» назад «


   31 березня 2011 року відбувся відкритий урок з англійської мови викладача Болозовської М.К. на тему «My flat». Урок пройшов на високому методичному рівні. Викладач використовуючи диференційований та індивідуальний підхід, активно залучала до обговорення усіх учнів.

» назад «


   Проведено 24.02.2010р. відкритий урок з з предмету «Технологічні основи та програмування обробки на верстатах ЧПК». Викладач – Гринчишин Ігор Васильович, урок на тему: Програмування токарної обробки на верстаті з пристроєм ЧПК «Елктротехніка НЦ-31»
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

» назад «


   Проведено 06.03.2009р. відкритий урок з предмету «Інформатика». Викладач – Бідак Ігор Осипович, урок на тему: «Використання умовного оператора «Якщо» при розв’язуванні задач з допомогою програми Microsoft Excel»
Вище професійне училище №20 м.Львова

» назад «


   Проведено 22.09.2008р. відкритий урок з предмету «Історія». Викладач – Грачова Лідія Кирилівна. Тема уроку: “Окупаційний німецький режим на території України. Голокост.” Використані методи: урок – практикум з елементами рольової гри “Прес – конференція”, метод “стрічка подій”, “мозаїка першоджерел”. Рольова гра «Прес–конференція», у якій беруть участь 3 групи: свідки, які пережили Голодомор, свідки Голокосту, журналісти. Кожна з цих груп була визначена учителем зазделегідь. Вони опрацювали додаткову літературу. Основне – висвітлити такі запитання: геноциди ХХ та їх негативний вплив на людство, радянська політика замовчування Голодомору і Голокосту, уроки та наслідки цих подій для сьогоднішнього покоління. Якщо час уроку дозволяє, то на початку “прес-конференції” представники - свідки мають коротке слово, якщо ні – відразу приступати до запитань.
Вище професійне училище №20 м.Львова

» назад «


   Проведено 22.01.2008р. відкритий урок з предмету «Фізика». Викладач – Тис Любов Миколаївна. Тема уроку: “Електричний струм в різних середовищах”. Використані методи: робота в малих групах, проектний метод – учні готували комп'ютерні презентації і захищали свої проекти.
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

» назад «


   Проведено 06.11.2007р. відкритий урок з предмету «Основи підприємницької діяльності». Викладач – Качмар Наталія Романівна. Тема уроку: “Джерела відмінностей у доходах в ринковій економіці. Багатство і бідність”. Використані методи: урок – пошук (ділова гра, дослідницький проект).

   Проведено 27.03.2007р. відкритий урок з предмету «Математика». Викладач – Галайтата Світлана Петрівна, урок на тему: “Степенева функція, її графік і властивості”.

   Проведено 08.11.2006р. відкритий урок з предмету «Українська література». Викладач – Недзельська Ірина Ярославівна. Тема уроку: Краса почуттів у збірці Івана Франка “Зів'яле листя”. Використані інтерактивні методи: робота в малих групах, урок – рольова гра (елементи уроку – суду)
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

» назад «


   Проведено 25.10.2006р. відкритий урок з предмету «Математика». Викладач – Іваночко Руслана Остапівна. Тема: “Об'єми многогранників”. Використані методи: урок – гра (математичний КВК), проектний метод.
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

» назад «


   Проведено 23.11.2005р. відкритий урок з предмету «Анлійська мова». Викладач – Болозовська Мар'яна Казимирівна, урок на тему: “Британська королівська родина”.

   Проведено 16.11.2005р. відкритий урок з предмету «Фізика». Викладач Кошельник Катерина Володимирівна. Тема уроку: “Електроємність. Конденсатори”. Використані методи: робота з програмним педагогічним засобом “Фізика 10 клас”.
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

» назад «


   Проведено 22.03.2005р. відкритий урок з предмету «Електротехніка». Викладач – Ковальська Ольга Константинівна. Тема уроку: магнітна дія струму. Використані методи: проектний (виготовлення рухомих моделей).
Вище професійне училище №20 м.Львова     Вище професійне училище №20 м.Львова

» назад «


   Проведено 27.02.2004р. відкритий урок з предмету «Географія». Викладач – Григорчук Мирослава Петрівна, урок на тему: “Українці в діаспорі”.

» назад «

  vpu.lviv.ua. Всі права захищено!