на головну   e-mail: vpu20@ukr.net
Головна
Про нас Спеціальності Послуги Фотогалерея Курси перепідготовки Вакансії Контакти
   
 Інформація  Спеціальності


   Подання
    електронної
   заяви на вступ
   Участь у проектах
   Новини
   Спортивне життя


   Установчі документи,
   ліцензування і акредитація
   Методична служба училища


   Соціально-психологічний
   супровід


   Фінансово-господарська
   діяльність
   На допомогу учневі
   Розклад занять


   Учням про безпеку
   життєдіяльності
   Тендери
   Партнери
 • За освітньо-кваліфікаційним рівнем фаховий молодший бакалавр:

 • 1. Прикладна механіка. Зварювальне виробництво.
  2. Прикладна механіка. Обслуговування верстатів з програмним керуванням і робототехнічних комплексів.
  3. Автомобільний транспорт.
  4. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.
  5. Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

      Вище професійне училище №20 проводить ступеневу підготовку спеціалістів. Що це означає? Кращі наші учні мають можливість продовжити навчання, здобути кваліфікацію молодшого спеціаліста за обраним напрямком, та вступити одразу на 2 курс відповідного факультету в НУ «Львівська політехніка» або Львівську академію друкарства.
      Це дає можливість здобути вищу освіту талановитим дітям-сиротам, напівсиротам, дітям із малозабезпечених сімей. Кожного року студентами Львівської політехніки та інших вузів стає 25-30 випускників училища.

 • За освітньо-кваліфікаційним рівнем кваліфікований робітник:

 • 1. Електромеханік з ремонту лічильно-обчислювальних машин.
  2. Оператор комп’ютерного набору.
      Професія сучасна і поширена. Передбачає вивчення інформатики, економіки, менеджменту, маркетингу, поглиблене вивчення іноземної мови.
  3. Налагоджувальник верстатів та маніпуляторів з програмним керуванням.
      Це професія для тих, хто любить техніку. Таких наших випускників-спеціалістів запрошують на роботу в першу чергу туди, де є складне обладнання, виробництво - Львівський автобусний завод, «Галавто», «Львівський інструментальний завод», підприємство «Метал-Україна».
      Налагоджувальники верстатів з програмним керуванням вчаться за допомогою вимірювальних приладів визначати готовність верстатів з ЧПК до експлуатації, виконувати профілактичні ремонти верстатів, повинен вміти робити і читати креслення, складати програму і виготовляти різні деталі.

  4. Верстатник широкого профілю.
  5. Секретар керівника (організації, підприємства, установи).
      Професія секретаря керівника більше до вподоби дівчатам. Будь якому керівнику в установі, на підприємстві потрібний грамотний секретар, який би знав комп’ютер, офісну оргтехніку, іноземну мову, діловодство, вмів би грамотно оформити різні документи, кваліфіковано і компетентно спілкуватися з працівниками установи, відвідувачами керівника.

  6. Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.
      Це фахівці, котрі повинні не лише знати електротехніку, типи електрообладнання, а й вміти виконувати технічні розрахунки, креслення, зокрема з допомогою комп’ютера, проектувати електромеханічні вироби, вміти виконувати технічні розрахунки для механізації та автоматизації технологічних процесів, розробляти схеми типових автоматизованих, роботехнічних пристроїв та оснащення. Прогнозувати результати роботи діяльності автоматизованих дільниць. Такі фахівці необхідні в енергозбутах, та й практично на кожному підприємстві, де є електрообладнання.

  7. Слюсар з ремонту автомобілів.
      Це фахівці, які проводять ремонт та діагностику різного типу двигунів, та механізмів автомобілів вітчизняного та закордонного виробника. Сьогодні, коли на наших дорогах з’являється щороку все більше і більше автомобілів, такі працівники не мають проблем з пошуком роботи, їх без проблем приймають на роботу в автосервісні служби.

  8. Електрогазозварник.
      Ця професія сьогодні користується особливим попитом. У всіх галузях промисловості, особливо висока оплата праці у зварників, котрі працюють сьогодні у так званих спільних підприємствах (з іноземними партнерами), які дуже багато сьогодні будують в Україні і потребують зварників високої кваліфікації.
      До речі, так вже в нас склалося, що групи електрогазозварників - це ще й спортивні групи, котрі майже професійно займаються футболом, часто їздять на змагання різного рівня, успішно виступають у збірних командах Львівщини, влітку разом відпочивають у спортивному таборі в Карпатах. Буває і так, що футбол настільки захоплює, що дехто з випускників потім продовжує навчання у Львівському Інституті фізкультури.

  9. Освітні послуги для фізичних та юридичних осіб.
  10. Перепідготовка та підвищення кваліфікації робітничих професій.

  vpu.lviv.ua. Всі права захищено!