на головну   e-mail: vpu20@ukr.net
Головна
Про нас Спеціальності Послуги Фотогалерея Курси перепідготовки Вакансії Контакти
   
 Інформація  Про нас


   Подання
    електронної
   заяви на вступ
   Участь у проектах
   Новини
   Спортивне життя


   Установчі документи,
   ліцензування і акредитація
   Методична служба училища


   Соціально-психологічний
   супровід


   Фінансово-господарська
   діяльність
   На допомогу учневі
   Розклад занять


   Учням про безпеку
   життєдіяльності
   Тендери
   Партнери


Історія закладу
    Училище створене у 1966 році на базі Львівського мотозаводу. У 1976 училище реорганізовано в середнє професійно-технічне училище №20. З 1982 року проводиться підготовка кваліфікованих робітників зі спеціальності наладник верстатів та маніпуляторів з програмним керуванням. Згідно наказу №2 від 12.01.1988 Міністерства народної освіти при середньому професійно-технічному училищі №20 були створені групи спеціалістів з метою впровадження новітніх підходів у підготовці та обслуговуванні автоматизованих пристроїв та дільниць.
    В 1989 році згідно спільного наказу №15 - №132к від 27.08.1989 Державного комітету з народної освіти СРСР, Міністерства автомобільного та сільсько-господарського машинобудування СРСР, наказу №72 від 31.01.1990 Державного комітету СРСР з народної освіти, наказу №59, від 20.03.1990 Міністерства народної освіти УРСР середнє професійно-технічне училище №20 було реорганізоване у Вище професійне училище №20.
    На підставі висновків акредитаційної комісії і наказу Міністерства освіти України від 19.07.1995 №215 ВПУ-20 було атестоване, видано державну ліцензію на право здійснювати підготовку робітників високої кваліфікації, а з 2000 року молодших спеціалістів (рішення ДАК від 20.06.2000р., протокол №27). Всі спеціальності проліцензовані, а училище акредитовано за I (першим) рівнем.

» догори «

Про нас
    Вище професійне училище №20 м. Львова має сучасну навчальну базу. Це комп’ютеризовані кабінети, лабораторії, інтерактивні дошки, мультимедійні проектори, майстерні виробничого навчання. Учні забезпечуються гуртожитком, є бібліотека, їдальня, спортивний зал, актовий зал, стадіон, тренажерні зали.
    Ми завжди стараємося цікаво і змістовно організувати дозвілля учнів. Створюємо умови, щоб вони і після уроків могли розвивати свої таланти та інтереси Наші учні мають можливість безкоштовно займатися у різних гуртках: дівчата займаються сучасними танцями, у вокальному, театральному гуртках, краєзнавчому гуртку «Художня вишиванка», хлопці займаються у технічних гуртках: «Автомобіліст», фотогурток, радіогурток, «Комп’ютерні технології» , спортивні секції з футболу, волейболу, настільного тенісу.
    Роки навчання, студентські роки повинні бути для кожної людини цікавими і незабутніми. Тому ми для учнів організовуємо багато різних вечорів, конкурсів, свят, вечори відпочинку до Дня студента, до Дня міста, до Дня закоханих, Андріївські вечорниці, дискотеки, учні готують вертепи, проводять конкурси краси для дівчат, конкурси професійної майстерності, КВК, організовуємо екскурсії, літні виїзди по пам’ятних і цікавих місцях Львівщини.
    Для учнів професійно-технічних навчальних закладів кожного року управлінням освіти проводяться теж предметні олімпіади, переможці яких мають пільги при вступі у вузи. Наші учні кожного року займають призові місця.
    23 листопада 2007р. на Всеукраїнському конкурсі науково-пошукових робіт «Голодомор 1932-1933 років. Україна пам’ятає» робота викладачів Грачової Ліди Кирилівни, Недзельської Ірини Ярославівни та учнів Гаврилюка Богодара, Боднара Юрія нагороджена дипломом переможця у номінації «За кращий відеоматеріал». Дипломом переможця першого ступеня нагороджено Возняка Романа на Всеукраїнському огляд-конкурсі «Робітнича професія-2009» у номінації «Учні» за відеофільм «Моя професія – обслуговування верстатів з програмним керуванням та робототехнічних комплексів».
    Так у 2007-2010 роках наші учні здобули перемоги з хімії, математики та у конкурсі фахової майстерності з професії «електрогазозварник».
    І на конкурсі ім. П.Яцика ми у 2005 році здобули І місце, а у 2006 році- II місце. Серед наших учнів є дуже багато здібних і талановитих дітей, з якими лише потрібно працювати.
    У 2005 році ВПУ№20 нагороджено дипломом першого ступеня за перемогу в обласному етапі та дипломом третього ступеня за перемогу на Всеукраїнському огляд-конкурсі методичних кабінетів професійно-технічних навчальних закладів за кращу організацію методичної роботи з педагогічними кадрами.

» догори «


Фізичне виховання молоді
    Здоров’я – запорука успішного навчання і майбутньої професійної кар’єри. Тому для учнів у навчальному закладі є всі умови для занять спортом.
    Спортивна база ВПУ№20: стадіон з легкоатлетичними доріжками, гімнастичне містечко, зал ігрових видів спорту, тренажерний зал, дві роздягальні і тренерська.
    Училище виховує три спеціалізовані футбольні групи, за рік проводиться вісім внутрішніх змагань, також збірні команди училища за рік приймають участь в 20 – 25 обласних змаганнях і входять у трійку призерів серед 59 училищ області. Крім цього футболісти беруть участь у першості міста та дитячо-юнацькій футбольній лізі (ДЮФЛ).
       

    За роки існування навчального закладу було підготовлено 13 футболістів для Першої та Вищої ліги України. Серед випускників ВПУ№20 такі видатні спортсмени: Заулічний Ростислав (боксер) – срібний призер Олімпіади в Барселоні (1992), Делісандро Генадій (боксер) – чемпіон України 1994 року.
    У різні роки в училищі працювали такі відомі на сьогодні тренера: Бакланов В., Суряк Б., Єстремський В., Олійович М. Сьогодні зі спортсменами працюють: Бунцев О., Завгородній В., Близнюк О.

» догори «


НАВЧАЛЬНИЙ КОРПУС

1-й поверх – навчальні кабінети:
• Кафедра хімії і біології (фізична та хімічна лабораторії).
• Кафедра філологічних дисциплін.
• Кафедра суспільно-економічних дисциплін.
2-й поверх – кабінети науково-технічних дисциплін:
• Кафедра фізико-математичних дисциплін.
• Лабораторія електротехніки.
• Методичний кабінет.
3-й поверх – комп’ютерний комплекс:
• Кафедра спецдисциплін.
• Комп'ютерні лабораторії.
• Сучасний кабінет “Математики та програмування” (мультимедійне обладнання).
• Кабінет “Діловодства”.
4-й поверх – кабінети спецдисциплін:
• Лабораторія креслення.
• Спеціалізований клас зварювального виробництва.
• Кабінети економіки та географії.
• Кабінет-лабораторія електромеханіки.


» догори «


ВИРОБНИЧИЙ КОРПУС

Виробничий корпус складається з 13-ти майстерень:
• Кабінет з охорони праці.
• Електромонтажна майстерня.
• Майстерня аргонного та напівавтоматичного зварювального виробництва.
• Майстерня електрозварювального виробництва.
• Майстерня газозварювального виробництва.
• Автоклас.
• Слюсарна майстерня.
• Автолабораторія.
• Токарна майстерня.
• Фрезерна майстерня.
• Токарно-фрезерна майстерня.
• Кабінет «Захист Вітчизни».
• Майстерня комп’ютерної техніки.


» догори «


Експериментальний педагогічний майданчик
    У 2004 році на базі Львівського ВПУ№20 Міністерством освіти і науки України створено науковий експериментальний педагогічний майданчик з метою розробки та обґрунтування нової структури Вищого професійного училища підприємництва, яке б проводило підготовку нового типу кваліфікованого робітника - техніка, механіка, спроможного організувати власну справу, успішно працювати на підприємствах з різними формами власності. Науковці, які там працюють, займаються вдосконаленням навчальних програм, випуском нових підручників, вивчають попит ринку праці і допомагають нашим випускникам працевлаштуватися.
    Наказом Міністерства освіти і науки від 23.12.2009 р. №1178 продовжено діяльність експериментального педагогічного майданчика і затвердженно тему: «Розробка, апробація та впровадження державних стандартів професійно-технічної освіти основаних на компетенціях з професії машинобудівної галузі.

» догори «


Керівництво закладу

Керівництво закладу

Василина Світлана Іванівна Гомза Степан Іванович Смик Галина Олегівна Фаринюк Наталія Михайлівна
Василина Світлана Іванівна – директор училища. Гомза Степан Іванович – заступник директора з навчально-виробничої роботи. Смик Галина Олегівна – заступник директора з навчально-виховної роботи. Фаринюк Наталія Михайлівна – заступник директора з навчально-методичної роботи.
Келюх Климентій Ярославович Копельчак Людмила Мирославівна Дудин Богдан Дмитрович Вельган Марія Романівна
Келюх Климентій Ярославович – старший майстер. Копельчак Людмила Мирославівна - методист. Дудин Богдан Дмитрович – помічник директора з АГЧ. Вельган Марія Романівна – головний бухгалтер.


» догори «


Педагогічний колектив
Серед педагогічних працівників:

Викладачів - 29 осіб, з них:
• спеціаліст вищої категорії – 20 осіб,
• спеціаліст І категорії – 6 осіб,
• спеціаліст ІІ категорії – 4 особи,
• старший викладач – 8 осіб,
• викладач методист – 4 особи.

Майстри виробничого навчання – 19 осіб.

З педагогічним званням "майстер виробничого навчання":
• І категорії– 8 осіб,
• ІІ категорія – 2 особи.

"Відмінник освіти України" - 6 осіб.

Нагороджені медаллю ім.А.Макаренка - 3 особи.

Усі інші відповідають займаній посаді.
 1. Бідак І.О. – викладач інформатики;
 2. Близнюк О.В. – викладач фізичного виховання;
 3. Болозовська М.К. – викладач англійської мови;
 4. Борух М.А. – викладач філософії та соціології;
 5. Бунцев О.А. – керівник фізичного виховання;
 6. Возна Х.В. – завідувач лабораторією;
 7. Галайтата С.П. – викладач математики;
 8. Гнатишин Н.М. – майстер виробничого навчання;
 9. Гомза Г.Д. – майстер виробничого навчання;
 10. Гоянюк М.М. – викладач професійно–теоретичної підготовки;
 11. Григорчук М.П. – викладач географії та економіки;
 12. Гринчишин І.В. – викладач професійно–теоретичної підготовки;
 13. Гук В.В. – майстер виробничого навчання;
 14. Гук І.В. – керівник штабу ЦО;
 15. Дяк О.П. – викладач фізичного виховання;
 16. Завгородній В.К. – керівник гуртка;
 17. Зелізняк Г.М. – вихователь;
 18. Іваночко Р.О. – викладач математики;
 19. Келюх Н.І.- викладач професійно–теоретичної підготовки;
 20. Кіт Д.О.- майстер виробничого навчання;
 21. Кіт І.В. – викладач економіки;
 22. Клічук О.В. – викладач англійської мови;
 23. Козова Г.М. – викладач біології;
 24. Копельчак Л.М. – завідувач лабораторією;
 25. Крупко І.А. - вихователь;
 26. Кубай В.М. – соціальний педагог;
 27. Кубай Ю.В. – майстер виробничого навчання;
 28. Луцків Н.Р. – викладач історії;
 29. Майкович С.М. – викладач професійно–теоретичної підготовки;
 30. Мацелко Я.І. – практичний психолог;
 31. Медвідь М.Г. – майстер виробничого навчання;
 32. Москв'як В.О. – викладач професійно-теоретичної підготовки;
 33. Москв'як І.О. – майстер виробничого навчання;
 34. Москвяк Н.В. – викладач креслення;
 35. Мрочко М.І. – майстер виробничого навчання;
 36. Мрочко Н.М. – майстер виробничого навчання;
 37. Наконечна Н.М. – викладач української мови та літератури;
 38. Недзельська І.Я. – викладач української мови та літератури;
 39. Пастух Г.М. – викладач професійно-теоретичної підготовки;
 40. Перепічка В.І. – викладач професійно-теоретичної підготовки;
 41. Сидорчук О.В. – майстер виробничого навчання;
 42. Соха О.С. – викладач математики та професійно-теоретичної підготовки;
 43. Шепель Ю.М. – юрисконсульт;
 44. Стефанишин Г.В. – майстер виробничого навчання;
 45. Тис Л.М. – викладач фізики;
 46. Ткаченко О.П. – викладач хімії;
 47. Фаринюк Л.Є. – викладач професійно–теоретичної підготовки;
 48. Франків М.І. – майстер виробничого навчання;
 49. Чабан Л.К. – майстер виробничого навчання;
 50. Чайковська Н.К. – бібліотекар;
 51. Шпилька Є.Є. – майстер виробничого навчання;
 52. Яценко Я.Є. – викладач математики.

» догори «

  vpu.lviv.ua. Всі права захищено!